Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Stilingų aksesuarų parduotuvė internete. Platus, vyriškų bei moteriškų, stilingų, aukštos kokybės akinių nuo saulės asortimentas. Originali produkcija, kokybiškas aptarnavimas, profesionalios konsultacijos!
http://www.verano.lt
Tekstų serijoje „Ateizmas ir ateistai“ aptariamos sąžinės laisvės ir ateizmo, mokslo ir ateizmo, moralės ir ateizmo bei kt. problemos.
http://ateizmasirateistai.lt/
Vertimų biuras "Paroles" (pranc.: "žodžiai") juridiniams ir fiziniams asmenims siūlo platų paslaugų spektrą. Atlikdami įvairių sričių vertimus raštu ir žodžiu, savo klientui siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugą mažiausiomis laiko sąnaudomis ir priimtiniausiomis kainomis.
http://www.paroles.lt
Internetinis knygynas. Platus literatūros pasirinkimas bei pristatymas į namus
http://www.knyguklubas.lt/
Didmeninė, mažmeninė prekyba elektrotechninėmis medžiagomis - kabeliais, laidais, metaliniais ir PVC kanalais, vamzdžiais, įvadinėmis spintomis, paskirstymo dėžėmis, jungikliais, lizdais, moduliniais ir komutaciniais aparatais, žaibosaugos elementais, lauko ir pramoniniais šviestuvais, lempomis, stulpais, elektriniais ir kt. šildymo įrengimais, įrankiais, kabelių montavimo technika.
http://www.viltesa.lt
Mikroautobusų nuomos paslaugos su vairuotoju. Kreipkitės norėdami nuvažiuoti į ekskursijas, renginius, iškylas, vestuves ar norėdami nuvažiuoti kažkur su grupe žmonių.
http://mikroautobusas.lt/
Plazalangai.lt plastikiniai langai, balono stiklinimas, šarvuotos durys. Įvairios akcijos, nuolaidos. Užtikrinta prekių ir paslaugų kokybė. Didžiulis prekių pasirinkimas ir garantuotas profesionalumas.
http://www.plazalangai.lt/
tai patraukli ir pritraukianti dėmesį internetinė parduotuvė. Joje rasite ne tik įvairiausių moteriškų drabužių, bet ir akcijinių pasiūlymų už viliojančią kainą! Internetinėje parduotuvėje toks didelis prekių pasirinkimo asortimentas už ypač žemas kainas, kad norėsis visiems apie tai pasipasakoti. Nedvejok, paskubėk ir pranešk draugams apie naujausią ir ekonomiškiausią internetinę svetainę!
http://www.alesandra.lt
Manikiūro - pedikiūro mokymo centras ''Marvel Nails'': organizuoja profesionaliūs manikiūro, pedikiūro ir nagų priauginimo geliu kursus. Kodėl verta pasirinkti mus? - Marvel nails mokymo centro išskirtinumas yra tai, kad manikiūro ir pedikiūro praktika užima 90% mokymo laiko; - Mokymo metų aprūpiname visa reikalinga praktiniams užsiėmimas profesionalia kosmetika bei priemonėmis, kurios yra įskaičiuotos į mokymų kainą; - Duodame metodinė medžiagą, kuria galėsite naudotis ir po kursų baigimo; - „Marvel nails“ mokymo centro dėstytojai turi virš 10 metų praktinio darbo patirties; - Busimiems specialistams padedame įsigyti pradinį darbo įrankių komplektą ir jį paruošti darbui; - Po kursų baigimo įteikiame 100 Lt. nuolaidą gelinių nagų priauginimo kursams ir Bio Gelio seminarą tik už 20 Lt; - Baigus kursus išduodamas „Marvel Nails“ kursų baigimo ES sertifikatas lietuvių ir anglų kalbomis; - Galite pasirinkti standartinius manikiūro ir pedikiūro kursus (80 akademinių valandų) arba „Express“ kursus (40 akademinių valandų); - Norintiems gauti visą dėstytojos dėmesį arba kursus nestandartinių tvarkaraščių – siūlome individualius kursus (80 akademinių valandų); - Dirbantiems asmenis – organizuojame savaitgalinius kursus (80 akademinių valandų / 4 savaitgaliai); - užsiregistravus prieš mėnesi - suteikiama 50 Lt. nuolaida; - „be proto“ mylime savo darbą; - Mokymai vyksta patogioje Vilniaus vietoje įsikūrusiame jaukiame „Marvel nails“ mokymo centre; - Baigus mokymus konsultuojame, atsakome į iškilusius klausimus, suteikiame nuolaidas įsigyjant prekes; - Būsimos specialistės apmokomos dirbti pagal naujausias technologijas; - Moderni ir mokiniui patogi ugdymo(si) aplinka; - Kursus galima laikyti nuo 16 metų; - Visada galite pasiskambinti telefonu +370 683 60410 arba parašyti laišką el.paštu: info@marvelnailsi.lt ir pasiteirauti Jums rūpimais klausimais.
http://www.marvelnails.lt
Girionių darželis įkurtas Kauno rajono regioninio parko rekreacinėje zonoje. Tai vienintelė ikimokyklinio ugdymo įstaiga šiame regione.
http://www.girioniudarzelis.lt

katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė