Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


UAB Baltic Diagnostic Service Įmonė prekiauja diagnostine įranga bei servisų įranga lengvajam, sunkiajam transportui ir agro technikai. Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse. Esame vieninteliai oficialūs AUTEL produkcijos platintojai Lietuvoje. Tiesiogiai palaikome ryšį su visais žinomiausiais prekiniais ženklais diagnostinės įrangos srityje: Nextech (CarmanScan), Magneti Marelli, Ross-Tech, Delphi, Bosch, Autoboss, Fcar, Abritus ir daugelis kitų. Mes tikime Lietuvos automobilių sporto ateitimi, todėl investuojame į įvairius auto renginius. Dalyvaujame kone kiekvienose didesnėse automobilių varžybose Lietuvoje ir Latvijoje (FastLap: Omnitel 1000Km; RigaGrandPrix2012 1000 Km, Car Day; Time Attack ir kt.) UAB Baltic Diagnostic Service - yra žinomas prekinis ženklas autosporto srityje. Mūsų kolektyvas sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pačia įvairiausia diagnostine įranga. Mes galime pasiūlyti Jums optimaliausią diagnostinį įrengimą, tik todėl, kad puikiai išmanome prietaisus kuriuos parduodame, pažįstame juos iki smulkmenų ir tik todėl galėsime apmokyti kaip dirbti, konstultuoti eigoje iškilusiais klausimais, patarti. Garantuojame Jums palankiausią kainą už kokybišką produktą. UAB Baltic Diagnostic Service siekia tapti didžiausi diagnostines įrangos prekeiviai Rytų Europoje.
http://www.auteltech.lt
Karcher įranga: universaliam paviršių valymui namuose ir aplink namus; ekonomiškam ir aplinką tausojančiam valymui.
http://www.kaercher.lt/
Įvairaus pobūdžio kelionės po Lietuvą, Europą ir kitas užsienio šalis, sveikatinimo kelionės, turistiniai žygiai į kalnus. Norėdami įgyti kuo didesnės ir įvairiapusiškesnės patirties, įgyvendinti kiekvieno kliento lūkesčius, bendradarbiaujame su kitomis įstaigomis, taip prisidėdami prie tarptautinių kvalifikacijos kėlimo seminarų pedagogams, savivaldybių administracijų darbuotojams, medikams organizavimo, rengiame specializuotas edukacines keliones moksleiviams Lietuvoje, specializuotas keliones įvairių profesijų atstovams ir paprastiems keliautojams.
http://www.ditma.lt
Mūsų sodyba įsikūrusi apie 300 metrų nuo Raudonės pilies. Jūsų šventėms skirta 2013-aisiais metais pastatyta nauja ir moderniai įrengta 200 kv.m. ploto pokylių salė, kurioje gali švęsti nuo 20 iki 150 žmonių. Kviečiame rengti gimtadienius, jubiliejus, vestuves, krikštynas, klasės susitikimus, įmonės kolektyvo vakarėlius, seminarus, išleistuvių pokylius ir kitus renginius bei šventes. Jei švenčiate vestuves Raudonės pilyje, kviečiame apsistoti mūsų sodyboje. Sodybos pastato antrajame aukšte įrengti 6 miegamieji kambariai. Nakvynė - iki 50 žmonių. Uždarame 15 arų ploto sodybos kieme yra lauko židinys, didelis karšto vandens kubilas, terasa su lauko staliukais, daug erdvės vaikams žaisti, automobilių aikštelė.
http://www.salesnuomaraudoneje.lt
Nuoma atostogoms iš savininkų Lietuvoje ir užsienyje, skelbimų atostogoms svetainėje - www.atostogoms.com. Rasti vietą, rasti būstą. atostogoms,nuoma,trumpalaike nuoma,nuoma atostogoms,apartamentai,sodybos,poilsio namai,pirteles,vilos,Nameliai,Pirtelė,Butas,Apartamentai,Sodyba kaime,Vasarnamis,Vila,Prabangi Vila,Poilsio namai,Laivas,Atostogų parkas,Kempingas
http://www.atostogoms.com
Livehelp, tai sistema, kuri leidžia labai paprastai bendrauti klientams su įmonės atsotvais. Tai konsultavimo realiu laiku sistema, kuri veikia užėjus į tinklapį klientui, vos užėjus klientus išlenda nedidelis langas puslapio apačioje, per kurį klientas gali tiesiogiai susisiekti su įmonės klientų aptarnavimo asmeniu ir sužinoti reikiamą informaciją apie įmonės parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas.
http://www.livehelp.lt
"Tikros kelionės" - sąžiningas kelionių patarėjas ir daugiau nei dešimt metų kaupta patirtis. Kiekvienas mūsų siūlomas maršrutas, viešbutis ar pramoga yra tie, kuriuos rinktumės patys bei tie, kuriuos rekomenduoja mūsų klientai. Mūsų veikla: • pažintinės kelionės • poilsinės kelionės • viešbučių rezervacija • lėktuvų bilietai • automobilių nuoma • patarimai, idėjos ir konsultacijos Platesnei informacijai apsilankykite mūsų tinklapyje. Čia taip pat galite užsisakyti keliones, lėktuvų bilietus bei rezervuoti viešbučius internetu.
http://www.tikroskeliones.lt
Reprezentacinių Audi automobilių nuoma jūsų iškilmingai šventei bei kitoms progoms ir pageidavimams visoje Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse.
http://www.audivestuvems.lt/
Mnp tai naujas rinkos žaidėjas transporto nuomos srityje. Įmonė specializuojasi mikroautobusų nuoma. Siūlome naujus, ekonomiškus mikroautobusus už konkurencinga kainą. Galima trumpalaikė bei ilgalaikė nuoma. Nuomojantis ilgesniam laikotarpiui taikoma nuolaida.
http://www.mnp.lt
Buitinės technikos remontas: televizorių remontas, skalbimo mašinų remontas, garantinis remontas. Sugedo buitinė technika? Kreipkitės į mus!
http://www.emtoservis.lt

katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė